Велічко Сергій Олександрович

к. мед. н., асистент кафедри,

Має вищу лікарську категорію за фахом «загальна практика – сімейна медицина» та «інфекційні хвороби», спеціаліст з «Менеджменту охорони здоров’я»,

кавалер ордену «Знак пошани» СРСР за інтернаціональну допомогу народу Ефіопії,

полковник медичної служби у відставці,

член Всеукраїнської Асоціації інфекціоністів (Ukrainian Society of Infectious Diseases Doctors), член Дніпропетровського відокремленого підрозділу Громадської організації Всеукраїнська асоціація інфекціоністів,

дисертаційна робота на тему: «Клініко-патогенетична ефективність гемосорбції у хворих на вірусний гепатит А в умовах жаркого клімату і гірсько-пустельної місцевості». (1993).

Величко Сергій Олександрович - асистент кафедри,

Має вищу лікарську категорію за фахом «загальна практика – сімейна медицина» та «інфекційні хвороби». Спеціаліст з «Менеджменту охорони здоров’я».

Професійний шлях:

Величко С.О. закінчив Куйбишевський військово-медичний факультет при Куйбишевському медичному інституті у 1979 році.

З 1979 до 1999 р. проходив службу в збройних силах СРСР та України лікарем — інфекціоністом.

З 1988- 1989 рік працював у відділенні реанімації та інтенсивної терапії Центрального інфекційного госпіталю міста Кабул.

Закінчив службу головним інфекціоністом прикордонних військ України в званні полковника.

Нагороджений орденом «Знак пошани» СРСР за інтернаціональну допомогу народу Ефіопії.

В 1993 р. захистив дисертацію на тему: «Клініко-патогенетична ефективність гемосорбції у хворих на вірусний гепатит А в умовах жаркого клімату і гірсько-пустельної місцевості».

З 2000 р. по 2014 р. працював асистентом та З 2014 р. – вересень 2016 року - доцентом кафедри загальної практики (сімейної медицини) НМУ ім. О.О. Богомольця.

З 2016 р. - асистент кафедри інфекційних хвороб ДЗ «ДМА МОЗ України».

Лікувально-консультативна робота: виконується у відділенні Дніпропетровського військового госпіталю (в/ч А4615) хворим на різну інфекційну патологію.

Відповідає за цивільну оборону на кафедрі.

Напрямки викладання на кафедрі

– «інфекційні хвороби» студентам 4-го курсу (стоматологічний факультет), 5-го та 6-го курсів усіх спеціальностей (І-го та ІІ-го медичного факультету, І-го міжнародного факультету);

- курс за вибором «Актуальні проблеми інфекційних хвороб та ВІЛ-інфекції» студентам 4-го курсу (стоматологічний факультет) та 6-го курсу усіх спеціальностей (І-го та ІІ-го медичного факультету, І-го міжнародного факультету)

Участь у науково-медичних та науково-педагогічних проектах

НДР кафедри інфекційних хвороб ДМА з 2015-2017 рр. «Імуногенетичні предиктори розвитку хвороб асоційованих з латентними інфекціями у дорослих та дітей».

НДР кафедри інфекційних хвороб ДМА з 2018-2021 рр. «Епігенетичні фактори виникнення хвороб, що асоціюються з персистирующими інфекціями у дітей та дорослих».

Членство в науково-медичному суспільстві

Дійсний член член Всеукраїнської Асоціації інфекціоністів (Ukrainian Society of Infectious Diseases Doctors),

Дійсний член Дніпропетровського відокремленого підрозділу Громадської організації Всеукраїнська асоціація інфекціоністів

Наукові та науково-методичні публікації

Автор близько 20 друкованих наукових робіт та співавтор 2 монографій та 5 раціоналізаторських пропозицій.

Інші відомості:

Займається науковою роботою в галузі немедикаментозних методів лікування та профілактики захворювань (гомеопатія, фітотерапія).